консультация психолога онлайн

Если Вам не с кем поговорить

Если не с кем поговорить

Помощь психолога онлайн

Помощь психолога онлайн фото

 Задать вопрос психологу бесплатно

Задать вопрос психологу

 

 

 

консультация психолога онлайн обновлено: Июль 24, 2016 автором: Alina

Один комментарий на “консультация психолога онлайн

 1. Kateryna

  Я ніколи не зверталася до психолога про допомогу, завжди сама справлялась. Але наступив важкий момент, було відчуття ніби реальність пливе, не відчувала плинності часу, зависала подовгу втупившись. Забувала поїсти, бажання зовсім не було і смаку тоже, розсіяна увага , постійне недовольство і повна втрата смаку до життя — типова післяродова депресія.

  Я зовсім незамітила Як постійна наростаюча втома і нудна рутина затягнули мене в цю «ямку», якій здавалося немає кінця і виходу. Все ніби в пелені, я нічого не хотіла і не відчувала, пустота розїдала мене, навіть посмішка малюка перестала радувати. Я перепробувала все, відчай мій тільки виріс. ..
  Я вже мовчу про відносини з чоловіком їх м’яко кажучи не було він просто уникав мене щоб не сваритися. Відпраною точкою стало коли я просто перестала реагувати на малюка, він міг плакати а я зовсім не чула … а чуючи не хотіла і шевелитися. Це справді ЖАХ ..Все що я так любила втратило будь-яку цінність і замічала тільки погане. Можна писати ще багато але не варто зволікати і чим швидше звернутися до спеціаліста тим краще, легше повернення в норму, і менш болісне лікування.

  В розпачі зовсім випадково натрапила на цей сай він мені дуже сподобався, читала статті але ніяк не могла повністю зрозуміти, плакала знову перечитувала і ніяк, ніби увага розсіяна, ніби я не я…
  І тут побачила «консультація психолога он-лайн» два дня пройшло поки я наважилася написати. Депресія це вигідний стан. Зручно сидіти і жаліти себе, це чомусь приємно але зовсім неправильно. Тому незважайте і напишіть нічого в тому страшного немає. Татьяна дуже приємна і світла людина, ми довго переписувалися з нею доки я наважилася на он-лайн консультацію. Вже після першої консультації я наче просунулася,і так було кожного разу поки моя присутність тут і зараз не закріпилася. Як виявилася моя увага і енергія була розсіяна … Татьяна по куточку акуратно зібрала її докупи.. І навідь коли у мене не було можливості заплатити не зупинилася і продовжила он-лайн сесії зі мною поки я не відчула в собі сил. І про оплату ні разу мені не нагадувала, це свідчить, впершу чергу, про бажання допомогти. Помогти вибратися із старих установок і пастак підсвідомості. Рада що натрапила на вас, відчуваю себе зараз краще і більше в собі ніж до депресії. І неварто сподіватися на чудо, терапія це робота над собою. Деякі речі стали зрозумілими мені лише з часом.

  Дякую вам Татьяна і всім іншим що приймають участь в цьому сайті, за світло яке ви несете. Процвітання вам!!!
  Надіюсь продовжити з вами спілкування для подальшого розвитку і духовного росту.

87 queries in 0,525 seconds.